Vädret idag
Molnigt
10°C
Prognos October 29, 2020
dag
Skurar
10°C
 

Anna Skörvald
Chef Ekonomi och Upplaga

0300- 52 13 56

anna.skorvald@norrahalland.se

Jerker Johansson
Annonssäljare

0705- 13 51 10

jerker.johansson@norrahalland.se

Tobias Herbertzon
Annonssäljare

0721- 77 07 88

tobias.herbertzon@norrahalland.se

Sara Jakobsson
Annonssäljare

0733- 80 73 91

sara.jakobsson@norrahalland.se

Marianne Helgesson
Innesäljare

0300- 52 13 54

marianne.helgesson@norrahalland.se

Sonja Vos
Prenumeration

0300- 101 75

sonja.vos@norrahalland.se

Ulf Bolleby

Prenumerationssäljare

0300-101 75

Prenumeration@norrahalland.se

DebattLäs mer >>

ANNONS

TYCK TILL:

Brukar du vattna dina rabatter i trädgården med kranvatten?

Visa Resultat

Loading ... Loading ...

Diskutera TYCK TILL

Kommentera

DET HÄNDERLäs mer >>

Fredag 26 juli

kl 12–15 Ekopyssel på Naturum Fjärås Bräcka. Tema: fjärilar.

Kl 20 Trubadurkväll på Nyfiket i Frillesås med Marcus Schulz.

Lördag 27 juli

kl 9 Ölmanäsdagen. Ölmanäs segelsällskaps årliga bankappsegling på Gårda brygga i Åsa. 

Kl 9–10 Utomhusyoga på Rörviks camping. Yoga för alla. Ta med yogamatta eller liknande samt filt/handduk. 

Kl 10.30–13 Hantverksstund på Högenstugan, Österbyn, Åsa....

Läs Mer

Så här funkar eNH!